Farma Zdrowia - Lampa solna

Farma Zdrowia - BodySpace

To najnowocześniejsze urządzenie do likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej, to trening na rowerze ergometrycznym w połączeniu z podciśnieniem. Terapia z zastosowaniem podciśnienia jest znana  w medycynie naturalnej od wielu lat. Podstawowym efektem terapi  jest podwyższone ukrwienie skóry i podskórnych warstw tkanki łącznej, co powoduje przyspieszenie procesów przemiany materii i aktywację mechanizmów samoregulacji organizmu.

Stosowane podciśnienie w Body Space jest całkowicie naturalne i przy prawidłowym zastosowaniu wolne od negatywnych skutków ubocznych. Wielkość stosowanego w urządzeniu podciśnienia odpowiada ciśnieniu atmosferycznemu na wysokości 2000 m nad poziomem morza. Jest to obciążenie jakiemu może sprostać każdy dorosły człowiek zdolny do normalnego wysiłku fizycznego.

W zależności od stopnia intensywności pracy mięśni następuje wprost  proporcjonalnie ilościowo spalanie glukozy, fosforanu kreatyny lub tłuszczu. Spalanie tłuszczu następuje przy wysiłku jednostajnym  z równomiernym dopływem tlenu- w procesie spalania tłuszczu potrzeba dwa razy więcej tlenu niż przy spalaniu węglowodanów. Warunkiem prawidłowego przebiegu reakcji jest odpowiednio długi wysiłek 30 minut przy 50% obciążeniu serca.

Zastosowanie Body Space powoduje:
-rzeczywiste spalanie 20 do 50 gramów tłuszczu w czasie jednego zabiegu
-wzrost przemiany materii
-poprawa cyrkulacji krwi i limfy
-wyeliminowanie cellulitu

Nasz adres:

Farma Zdrowia - Mapa

Farma Zdrowia
ul. Polska 1B
67-200 Głogów
woj. dolnośląskie


Tel: (76) 727 66 55